Текст для header-block

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Як накопичувати бали

Персональна картка

Бали за покупки та акційні пропозиції зараховуються на Вашу  персональній карту Фора club за кожний візит до магазину. Тож не забувайте пред’являти її на касі під час розрахунку за покупки.

Акційні пропозиції

Звертайте увагу на цінники й активно беріть участь в акціях. Дуже часто поруч з товаром Ви можете бачити позначки: +300 балів чи 5% від вартості товару до бонусу, та навіть +3000 балів чи 35% від вартості товару до бонусу! Не зволікайте і беріть ці товари, адже вони збільшують Ваш бонусний рахунок. Часто обраний Вами товар з акційною пропозицією може навіть подвоїти Ваші бали на картці під час розрахунку на касі.

До речі, за всіма акційними пропозиціями можна слідкувати різними для Вас зручними способами, а саме на нашому сайтівайбер чи телеграм каналі. А з акційною газетою, можна ознайомитися ще й у друкованому примірнику, який завжди можна прихопити з собою безпосередньо у Вашому магазині Фора.

Персональні пропозиції

Ми завжди намагаємось передбачати потреби своїх Гостей, тому прагнемо надавати  учасникам «Фора  club»  виключно корисні та вигідні персональні пропозиції. Персональні пропозиції доступні як у вигляді купонів, що друкуються з чеком на касі, так і в електронному вигляді. З друкованими купонами Ви завжди можете обрати найзручніший та найвигідніший час для використання пропозиції.